Přeskočit na obsah

Služby

Konzultace – pro všechny nabízené terapie v terapeutické konzultovně

Řeší témata z Vašeho osobního i pracovního života. Může se týkat okamžiků, kdy se v životě cítíte dezorientovaní, nespokojení, potřebujete se posunout dál. Může Vám pomoci udělat některé potřebné životní kroky s větším vhledem a bezpečněji. Může Vám také pomoci s vleklými obtížemi, u kterých ve Vás už nazrála touha jít dál a tu část svého života změnit.

Terapie je také vhodná, pokud Vás v životě potkají těžké časy. V životě každého člověka přijdou okamžiky, kdy můžeme mít pocit, že nám podklesla kolena. Může nám pomoci projít toto období s oporou, snad i rychleji a také nám pomáhá na těžkých životních okamžicích vyrůst. Tyto životní krize v sobě skrývají veliký potenciál stát se zralejším člověkem.

Psychoterapie by měla být součástí léčby při užívání antidepresiv, léků na spaní, léků na uklidnění, lexaurinu a různých dalších psychofarmak. Pomáhá pracovat s příčinou mnoha psychosomatických potíží, bolestmi zad a hlavy, trávicími potížemi, nespavostí, exému, zvláště pokud jsou vyvolány stresem. Samozřejmě je vhodná léčbu deprese, panických atak a dalších psychických onemocnění, ale také např. pro léčbu obezity.

Délka: 50 minut

Cena: 1 600 Kč

Psychoterapie pomocí koní Equisdom®

Psychoterapie pomocí koní se hodí pro všechna témata terapeutické práce i osobnostního růstu. Hodí se i pro lidi, kteří s koňmi nemají zkušenost, dokonce i pro lidi, kteří mají z koní respekt – vždyť je to velké zvíře.

Koně odjakživa vedou lidi k tomu, aby se posouvali a překonávali vnitřní překážky, ať je jimi trauma, hněvivost, strach, disociace, chybějící celistvost, či cokoliv dalšího. Tak vznikl bájný Pegas – kůň s křídly, který nám pomůže vzlétnout.

Na rozdíl od hipoterapie nás v psychoterapii zajímá osobnost klienta v interakci s osobností koně. Kůň přináší svou nesmírnou vnímavost, soucitnost, svou emocionalitu bez posuzování, svou zakotvenost v přítomnosti. Navíc koním z neznámého důvodu na lidech záleží a zkouší to s námi znovu a znovu bez výčitek a se stále stejným bezpodmínečným přijetím.

Koně nám skrze svůj zdravý nervový systém pomáhají mnohem rychleji a účinněji dokončovat fyziologické procesy provázející trauma, stres, nepříjemné emoce a přinášejí úlevu.

Délka: 50 minut

Cena: 1 600 Kč

Více informací o poskytovaných službách naleznete zde.

Jsme plátci DPH. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.